הגב' דבורה ענבי, נבחרה לנהל את בית הספר נופי החורש

פורסם בתאריך:אנו שמחים לבשר כי הגב' דבורה ענבי, נבחרה לנהל את בית הספר נופי החורש. 
דבורה הינה אשת חינוך בנשמתה, בעלת תואר ראשון בחינוך ומדיניות ציבורית ותואר שני בהערכה, מדידה ותכנון לימודים.  דבורה מלאה תפקידים שונים במערכת החינוך ומתוקף תפקידה כמדריכה במחוז ת"א, הובילה במחוז בכלל ובעיר הרצליה בפרט, תהליכי התפתחות מקצועית, תהליכי הוראה חדשניים ושילוב טכנולוגיה בתהליכי הוראה ולמידה. 

כחלק מתפיסת עולמה "חינוך אפשר גם אחרת" הובילה קורסי בחירה ולמידה דו גילית, יוזמות של למידה שיתופית בין מגזרים במסגרת Tec4schools , חינוך לערכים בדגש על נתינה, שיתוף פעולה וערבות הדדית בקהילה.

בחזונה "הבסיס לעשייה החינוכית הוא יצירת סביבה אנושית ואישית, בטוחה ונעימה, חדשנית ומאתגרת לעידוד צמיחתם של הילדים כולם, תוך תחושת מסוגלות אישית וקולקטיבית, של התלמידים והמורים כאחד. המפתח להצלחה בהובלת תהליכים הוא אווירה של תקשורת מיטבית, כבוד, הגינות, שיתוף פעולה, שקיפות ובעיקר דוגמא אישית". 

אורלי פרלמן, מנהלת מח' החינוך: "דבורה נבחרה, אולם גם בחרה באלפי מנשה. היא נרגשת מאוד להתחיל במלאכה, להכיר את אנשי הצוות, התלמידים והקהילה. היא מגיעה לכאן עם ראש על הכתפיים וחיוך על השפתיים, חדורת מוטיבציה והשליחות הינה דרך חיים עבורה".

ראש המועצה, שי רוזנצוויג איחל לה הצלחה רבה והוסיף כי הצלחתה היא הצלחתנו.

 

מנהלת חדשה לנופי החורש